Spotted, spotted wszędzie.

Kiedy następnym razem będziecie ciągnąć cheap nba jerseys za sobą korytarzami krośnieńskiego Kopernika wózek z martwymi dziwkami – uważajcie! Teraz dowiedzą się o tym wszyscy!

Kilka dni temu niemal każde krośnieńskie liceum i samo miasto Krosno zostało wyposażone w jakże niezbędny do prawidłowego conference funkcjonowania spottingowy profil na facebooku. W telegraficznym skrócie – polega to na tym, że ktoś wysyła wiadomość do administratorów profilu, a oni publikują ją anonimowo. Łącznie wszystkie krośnieńskie profile tego typu mają na chwilę obecną ponad 1000 lajków. Tysiąc osób w mojej okolicy obchodzi to, że ktoś szuka wysokiego bruneta, który w środę wieczorem kupował maść na hemoroidy w Portiusie.

Szukam chłopaka, który często na długiej przerwie idzie w kierunku wyjścia, a wholesale jerseys później pojawia się z z seksownym zapachem tytoniu. Ma duży jędrny tyłeczek i dużą klatę, ale wątpię czy to po siłce.

Idiotom znudziło się czytanie plotek na temat Cichopek czy innych kurwa pielęgniarek i organizują sobie kameralnego Pudelka w swoim przygłupawym towarzystwie wzajemnej adoracji. Ktoś szuka Adriana ze Szczepanika. Dwadzieścia osób przechodzi z tego powodu na Islam, kolejne piętnaście ogłasza spektakularny coming-out, dwie popełniają samobójstwo, a jedna drapie się po głowie i zastanawia „o co tu w ogóle chodzi?”.

Powiedzcie mi jedno kochani mieszkańcy Miasta Szkła, cóż to za niewiasta przechadza się, niemal codziennie, sama o godzinie 21:30 w okolicy basenu? Znaki rozpoznawcze – krótki płaszcz, legginsy, pudelek na smyczy, brak raz, lewej nogi.

Wszyscy zakładają spottingowy profil swojej szkoły (nawet gdy jest najchujowsza)  i sieją „plotki, nowości i przypały tygodnia” dla piętnastu starannie wyselekcjonowanych debili z ich szkół. Robi wrażenie.

Spotterko od tekstu „chłopaku kupujący czipsy o smaku mąki w Biedronce. fajne dresy Monster.” – Twój everywhere. kandydat na męża mieszka w Nienaszowie, najpewniej w ogóle nie ma internetu, fanpage na którym się ogłaszasz ma oszałamiającą liczbę siedmiu fanów, a Ty wciąż się tym zajmujesz. Wracaj do jakichś prostszych zajęć, które nie wymagają aż tak dużego wysiłku intelektualnego. Na początek proponuję otwieranie i zamykanie mikrofalówki. Your Pół godziny dziennie powinno zająć Cię na tyle, że nie będziesz miała ochoty na dodatkową aktywność umysłową. Tak będzie lepiej dla całej społeczności. Podobnych kwiatków jest więcej, Diabetes te profile to prawdziwa kopalnia beki. Wiedzieliście, że 90% uczennic i uczniów krośnieńskiego Kopernika ma „zajebisty/fajny/jędrny/ponętny tyłek”? Nie? Teraz już wiecie. Kolejne dziewiętnaście osób przechodzi na Islam. Populacja Minotaurów zmniejsza się. Gdzieś na świecie ktoś skacze z mostu. Prezydent USA podaje się Baltimore do dymisji.

Szukam dziewczyny, która wymiotowała w zeszłym tygodniu w palarni w Akwarium. Też używam tych chusteczek higienicznych.

Administratorzy stron spottingowych myślą (albo to mikroskopijnych rozmiarów ameby, które zagnieździły się w ich mózgach poruszają cheap jerseys niby-nóżkami, co oni sami błędnie interpretują jako proces myślowy), że zarządzając jedną z tych obciachowych stron są kreują trendy i wytyczają ścieżki. Tak naprawdę, to tylko moja opinia, to odpierdalają straszną żenadę i zdecydowanie wolałbym aby hobbystycznie łamali sobie kręgosłupy. O! Karolina z II LO ma wielbiciela w młodszej klasie. Benedykt XVI w najbliższej modlitwie Anioł Pański ustosunkuje się do zaistniałej sytuacji. Rosja wstrzymała w trybie nadzwyczajnym eksport gazu. Na Białorusi odnotowano prawie sto zgonów spowodowanych siarczystym mrozem.